Informacje

Kontakt

DETIKO

Jana Śliwki 89

44-100 Gliwice

NIP:
9691293592
REGON:
241169488
E-mail:
GG:
1065713
Telefon:
697932646

O sprzedającym

Firma DETIKO prowadzi sprzedaż chemii do zastosowań profesjonalnych. Zaopatrujemy sklepy, firmy produkcyjne i usługowe, instytucje, klientów indywidualnych. Ceny w sklepie są cenami detalicznymi. Dla odbiorców hurtowych (min. 10szt.) ceny podlegają negocjacji. 

DETIKO
44-100 Gliwice, ul. Jana Śliwki 89
tel.: 697 932 646
e-mail: detiko@detiko.pl

Płatność/dostawa

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym: mBank 39 1140 2004 0000 3902 6146 9122 (nie dotyczy przesyłek pobraniowych).

Uwaga: W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia. 

Do wartości zakupionego towaru należy doliczyć koszty przesyłki (wg zsumowanej wagi zakupionych towarów):

Przesyłka pocztowa (paczka):
EKONOMICZNA / PRIORYTETOWA
do 0,5 kg: 11,00 / 12,50 zł
0,51 - 2 kg: 14,50 / 16,00 zł
2,01 - 5kg:   16,50 / 18,00 zł
5,01 - 10 kg: 20,50 / 22,00 zł

Przesyłka kurierska do 30kg:  17,00zł (opcja wyłącznie dla zamówień powyżej 5kg)

Odbiór osobisty możliwy w siedzibie firmy, po uprzednim umówieniu terminu i godziny.

Uwaga: W przypadku wyboru wysyłki za pobraniem do odpowiednich kosztów wysyłki (szczegóły powyżej) zostanie dodatkowo doliczone +4,00zł. 

 

Regulamin

Regulamin sklepu

Słownik pojęć:
1. Sprzedawca - firma DETIKO Jarosław Purymski  z siedzibą w Gliwicach, ul. Jana Śliwki 89, fax: 32/ 231 20 79, tel. kom.: 697 932 646 e-mail: detiko@detiko.pl, NIP: 969 129 35 9.
2. Sklep - serwis internetowy działający na platformie otwarte24.pl, dostępny pod subdomeną chemia.otwarte24.pl, za pośrednictwem którego Kupujący może składać zamówienia.
3. Kupujący lub Klient -  podmiot składający zamówienie w Sklepie, firma lub instytucja.

Postanowienia:

Sklep prowadzony jest przez firmę DETIKO Jarosław Purymski z siedzibą w Gliwicach, ul. Jana Śliwki 89, fax: 32/ 231 20 79, tel. kom.: 697 932 646 e-mail: detiko@detiko.pl, NIP: 969 129 35 92. Postanowienia niniejszego regulaminu nie mają na celu ograniczać ani wyłączać żadnych praw konsumentów przysługujących im na mocy przepisów prawa. W przypadku niezgodności niniejszego regulaminu z przepisami prawa, pierwszeństwo mają przepisy prawa.

Zamówienia:
Oferta sklepu internetowego ważna jest na terenie Polski. 

Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza sklepu chemia.otwarte24.pl, pocztą e-mail, telefonicznie lub za pomocą fax, osobiście. Niewłaściwie wypełnione zamówienia będa potwierdzane telefonicznie lub mailowo przez Sprzedawcę. Klient zamawiając towar otrzymuje na podany w formularzu zamówienia adres e-mail - potwierdzenie zamówienia oraz w kolejnej wiadomości informacje pomocne w realizacji zamówienia (wszystkie można ponadto znaleźć na stronach niniejszego sklepu). 

W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia z przyczyn losowych (kradzież towaru, nagła choroba Sprzedawcy, itp.) Klient jest niezwłocznie informowany o tym fakcie. Ewentualna płatność zostanie niezwłocznie zwrócona, chyba, że Klient wyrazi zgodę na realizacje dostawy w terminie opóźnionym.

Zamówiony towar wysyłamy do 3 dni roboczych liczonych od daty zaksięgowania zapłaty za towar lub od momentu powiadomienia Sprzedawcę przez Klienta o wyborze wysyłki "za pobraniem".  Za dni robocze uważa się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. W wyjątkowych sytuacjach, realizacja wysyłki może wydłużyć się do 7 dni roboczych, a Klient jest niezwłocznie informowany o tym fakcie i otrzymuje propozycję zwrotu wpłaty, jeśli jej dokonał. 
Koszty dostawy (przesyłki) pokrywa Kupujący (koszty określone są w Zakładce Płatność / Dostawa powyżej, zależnie od zsumowanej wagi zakupionych towarów). Jednostkowa waga do wysyłki każdego produktu określona jest w opisie każdego produktu.

Wszystki podane ceny są cenami brutto (z VAT 23%).

Należność za zamówiony towar pobierana jest "z góry" poprzez przelew bankowy lub gotówką w kasie firmy lub "za pobranem" (płatne przy odbiorze przesyłki). Wysyłka zamówienia jest realizowane po wpłynięciu właściwej kwoty na nasze konto, natomiast w przypadku wyboru opcji "za pobraniem", należy powiadomić o tym fakcie Sprzedawcę w formularzu zamówienia bądź w osobnym mailu wysłanym na adres detiko@detiko.pl . Proszę pamiętać o terminowym odebraniu paczki pobraniowej, gdyż niepobranie paczki skutkuje obciążeniem Sprzedawcy przez Przewoźnika  kosztami wysyłki do i spowrotem od adrestata (Klienta). Są to czasem niemałe koszty, które Sprzedawca musi ponieść.

Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w terminie do 14dni od daty otrzymania przesyłki. Zwrot środków zostanie zwrócony niezwłocznie na wskazany rachunek bankowy lub bezpośrednio w kasie w siedzibie firmy. Oświadczenie o chęci zwrotu towaru można wysłać na adres e-mail lub lub fax lub adres siedziby Sprzedawcy lub złożyć ustnie poprzez telefon lub w siedzibie firmy.
Reklamacje można składać pisemnie na adres firmy DETIKO Jarosław Purymski, ul. Śliwki 89, 44-100 Gliwice, mailowo: detiko@detiko.pl lub osobiście w siedzibie firmy. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 7 dni od daty ich wpłynięcia.

Polityka Prywatności:
Składając Zamówienia (w szczególności wypełniając  formularz zamówienia) Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych w celu wystawienia faktury / rachunku i realizacji zamówienia, w tym wysyłki towaru.
Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne w żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom. Klienci sklepu chemia.otwarte24.pl mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz  żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia. Firma DETIKO nigdy nie wysyła żadnych ofert, newsletterów, itp. Po dostarczeniu przesyłki do Kupującego dane zamówienia są kasowane. Przechowywana zostaje dokumentacja księgowa (faktury, paragony, itp.). Sklep nie posiada opcji tzw. Rejestracji w celu utworzenia konta klienta (logowania).
Firma DETIKO Jarosław Purymski nie udostępnia i  nie będzie nigdy udostępniać żadnych danych osobowych Klientów. Służą one  do celów związanych wyłącznie z realizacją zamówienia. Dotyczy to danych osobowych, adresowych, telefonicznych, adresów e-mail, itp. 
Strona wykorzystuje pliki cookies do celów statystycznych oraz reklamowych. Pliki te mozna zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: Polityka prywatności oraz www.wszystkoociasteczkach.pl
Strona może zawierać linki do stron zewnętrznych. Każdorazowo prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności tych poszczególnych stron. 

Inne

Ważne informacje:
Na życzenie wystawiamy FAKTURY VAT
Możliwy odbiór osobisty w punkcie handlowym - Gliwice, Jana Śliwki 89, po wcześniejszym umówieniu terminu.
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt - detiko@detiko.pl. Z przyjemnością odpowiemy. 
Przed użyciem środków chemicznych prosimy o zapoznanie się z instrukcjami dołączonymi przez producentów. Przed użyciem środków chemicznych należy bezwględnie wykonać próby w niewidocznych miejscach oraz stosować się ściśle do zaleceń producenta. 
Wszystkie preparaty chemiczne należy chronić przed dziećmi. Gdzie wymagane, należy stosować środki ochrony ciała i oczu.
Koszty wysyłki wyceniane sa według wagi towaru (więcej informacji w zakładce "Płatności/Dostawa").